Ідеальне замовлення. Як замовити саме те?

Ідеальне замовлення. Як замовити саме те?

Ви замовляєте букет, а отримуєте неочікуваний результат?
Запорука успіху при замовленні – виразно поставлена задача для флористів.
Ми розробили коротенький check-list  для оформлення замовлення аби результат був ідеальним:
1. Букет vs композиція у коробці/корзині/кашпо. Букет підходить для випадків, коли подорож квітів від магазину до вази не перевищуватиме 30 хвилин.

Якщо планується тривалий переїзд, ви не вревнені, що винуватиця свята швидко знайде вазу, та можливо не любить витрачати час на догляд за букетом – краще обрати композицію. В ній вже є вода, тому квіти залишаються свіжими за будь-яких непердбачуваних умов.
2. Оберіть кольорову гаму. Останнім часом стало трендом визначати кольорову стилістику для заходу. Намагайтесь вибрати букет саме у цих визначених або близьких до них відтінках.

Якщо обмежень немає, то найкраще обрати улюблені кольори людини,  для якої обирає квіти. Найпростіший метод – згадайте забарвлення аксесуарів до її мобільного телефону. Як правило, вони улюбленого кольору. Або, як мінімум, трендового.
3. Ті самі квіти. Якщо знаєте улюблені – ідеальний варіант. Не біда, якщо не знаєте. Можна обрати по кольору.
4. Визначіться з формою та стилем. За формою найчастіше букет може бути класичний круглий, лінійний витягнутий та асиметричний.
5. Обговоріть упаковку.  Якщо хочете, щоб букет був в упаковці, скажіть про бажаний колір, матеріал: папір, калька, плівка, а також додаткове пакування для перевезення.
6. Обмежте бюджет. Завжди зазначайте суму, на яку розраховуєте. Це позбавить Вас неприємних сюрпризів.
7. Спосіб отримання. Тут все просто. Як правило, 2 варіанти. Забирати самостійно з студії чи магазину. Або замовити кур‘єрську доставку.
І пам’ятайте, нечітко сформовані побажання призводять до ситуації як в анекдоті. :
– Господи, зроби так, щоб я жив як у казці… Блінннн, у іншій!